Maškarní bál v papučích 2013

V sobotu 9. března 2013 se v sokolovně v Lánech uskutečnila benefiční akce Maškarní bál v papučích, která byla věnována na podporu nově vznikající Hokejové síně. Mezi vzácné hosty patřili i hokejové legendy Josef Horešovský nebo František Kaberle.

Maškarní bál začal ve 20 hodin pod taktovkou kapely V pantoflích. Svou účast na této akci přišly podpořit masky pohádkové i filmové. Mach a Šebestová, Mánička s Hurvínkem, Rákosníček, Pipi Dlouhá punčocha nebo filmový Batman, Superman, vodník, upír i velmi nápaditá maska Freddyho Kruegera.

Největší zastoupení bylo z řad hmyzu, jmenujme například nepřeberné množství včelek a berušek.

Nechyběly ale ani desítky hokejových dresů. Jejich majitelé předvedli opravdu zajímavé utkání, když při slavnostním vhození bully, chytali dva podepsané puky od hokejových legend Josefa Horešovského a Františka Kaberleho.

Ti přijali pozvání na akci jako čestní hosté. Na bully nastoupila malá Adélka Klimešová, která záhy předvedla fantastický výkon při předtančení v dresu HC Lány pod vedením Báry Ladrové. Druhé předtančení bravurně zvládl celý Aerobic Team, což nenechalo klidným jediného pána v publiku.

Vrcholem večera bylo vydražení hokejového dresu z limitované kolekce Zlatých dresů hokejového klubu Rytíři Kladno s podpisem Jaromíra Jágra. Štastným majitelem se stal Ivan Trpák z Lán, který dres vydražil pro svého syna za 12 300 korun.

Nechyběla ani zajímavá tombola. Například dort v podobě dresu číslo 68, vstupenky do Činoherního klubu v Praze, divadelní loutka Pinocchia a hlavní cenou byl wellness pobyt v hotelu ve Špindlerově Mlýně pro dvě osoby.

Díky všem přítomným se z celé sobotní akce podařilo získat 41 000 korun, které budou použity na uskutečnění I. etapy stavebních prací nově vznikající Hokejové síně Hošek v Lánech.

Hokejová síň děkuje především TJ Sokol Lány a sponzorům z restaurace Nové Allegro z Nového Strašecí za výborné občerstvení.

Velký dík patří všem, kteří akci podpořili i těm, kteří pomáhali s přípravami. Dík patří i všem přítomným maskám a hokejovým nadšencům.