Novinky

Hokejová síň Lány zůstává prozatím uzavřena. Plánované otevření je po 6. červnu.
Vzhledem k aktuální pandemické situaci, bude sezóna 2021 zahájena až podle uvolnění opatření vládou. Prozatím musíme ponechat Hokejovou síň Lány zavřenou. I tak pracujeme na úpravě nových expozic, kde naleznete nejen hokejisty, ale také naše legendární sportovce. Doufáme, že se uvidíme co nejdříve. Už se na Vás těšíme.
Vzhledem ke zhoršující se situaci ohledně pandemie COVID bude naše Hokejová síň Lány pro tento rok uzavřena. Individuální prohlídku je možné domluvit na tel. čísle: 602739952. Děkujeme všem návštěvníkům a sportovním fanouškům a budeme se na všechny těšit příští rok.

Server www.irozhlas.cz uveřejnil reportáž Františka Kuny, ze slavnostního otevření rozšířené expozice Hokejoví sín v Lánech.

Celá reportáž je zde.

Děkujeme.
 

Na novou výstavní sezónu 2019 se pečlivě připravujeme. Hlavním lákadlem bude zbusu nová expozice, kterou v těchto dnech budujeme. Máte se na co těšit... 

Hokejový server Hokej.cz udělal o Hokejové síni Lány pěknou reportáž. Celý článek a video můžete shlédnout pod titulkem Tenisová raketa v Hokejové síni slávy. Do Lán se nejezdí jen za prezidentem
V dubnu proběhlo v Hokejové síni Lány setkání rozhodčích, kde nechyběli legendy jako Brunclík, Pěkný, Haber, Šafařík, Bolina, Jirka, Adam, Lípa, Padevět, Šimák, Fedoročko a Šatava. Atmosfěra setkání je zachycena ve fotogalerii.

Nabízíme možnost pronájmu Hokejové síně na pořádání drobných rodinných oslav a setkání a pracovních meetingů.

Možnost zajištění občerstvení a obsluhy.

Cena 250 Kč/hodina + cena za občerstvení 

Více informací o možnosti pronájmu a rezervace na tel. čísle: 602 739 952, Josef Hošek, případně na e-mailu: info@hokejovasin.cz.

V naší galerii je připraveno video a fotografie ze zápasu staré gardy lánských hokejistů k 80. výročí založení klubu HC Lány.

V Hokejové síni můžete nově zakoupit turistickou vizitku i turistický deník.

Turistická vizitka 

Cena turistické vizitky - 12 Kč
Cena turistického deníku - 50 Kč

V galerii naleznete fotky z velmi podařené akce Maškarní bál v papučích 2015.